m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Hlavní stránka Školní projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL
Ovoce a zelenina do škol

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

ŠKOLNÍ PROJEKT- OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL

Ovoce do škol Ovocentrum

Jsme významným dodavatelem v projektu Ovoce a zelenina do škol. V tomto školním roce vozíme zdravé svačinky pro 140.000 žáků základních škol tzn. 1. – 9. ročníků včetně přípravných tříd.

Zásobujeme školy po celé Moravě, Východních Čechách i na Vysočině.

Jsme schopni přizpůsobit se požadavkům našich zákazníků. Ušijeme Vám program přímo na míru. Plníme vše, co slíbíme.

 

U NÁS NABÍZÍME:

1. Široký sortiment
- Jahody, třešně, broskve, meruňky, nektarinky, pomeranče, mandarinky, jablka, banány, hrušky, rajčata CHERRY, rajčata, papriky, salátové okurky, švestky, kaki, hroznové víno, hrachové lusky, liči, ananas, blumy, baby karotka, melouny, grepy, sweetie, citrony, limetky, kdoule, ovocné šťávy ("MOŠTÍK" 200ml se šroubovacím uzávěrem od moravských pěstitelů, „REFIT“ 200 ml – ovocno-zeleninové šťávy se šroubovacím uzávěrem, dodavatel Beskyd Fryčovice, ovocné pyré "Kubíkova kapsička". To vše v rámci měsíčních dodávek nebo ochutnávek v rámci Doprovodných programů. Upřednostňujeme tuzemské pěstitele a výrobce.

2. Způsob dodání
Dodáváme do škol kusové ovoce a zeleninu volně ložené v čistých nevratných kartonech, které Vám v případě, že si budete přát, odvezeme při další dodávce. Balené produkty v ochranné atmosféře jako (ananasovou tyčinku, porcovaný meloun, porcovanou mrkev apod.) zasíláme školám po vzájemné dohodě. Ani otázka ekologie nám není cizí, školy si mohou zvolit zařazení do skupiny „ekologických“, těmto školám omezujeme dodávky plastů na co možná nejnižší úroveň, byť to někdy může znamenat snížení pestrosti dodávaného sortimentu. Vám, kteří máte zájem, vychystáme ovoce po jednotlivých třídách.

3. Možnost výběru ovoce, dodávky 2x měsíčně, po dohodě i častěji, v září jízdní řád na celý školní rok. Závozy pravidelně (s výjimkou prázdnin a státních svátků) ve stejný den.

4. Pravidelná komunikace se školou prostřednictvím e-mailu, vždy před dodávkou produktů nebo při jakékoliv změně v projektu, osobní návštěvy našich obchodních zástupců.

5. Ke každé dodávce zasíláme pracovní listy s informacemi o produktech, zajímavé nápady na zpracování.

6. Bohatý doprovodný program.

Ovoce do škol - Ovocentrum

Exkurze v naší firmě, Ovoshow - ochutnávka přímo ve Vaší škole, vybavení školních pozemků, pravidelné ochutnávky na třídy či kolektiv tradičních i netradičních tuzemských nebo zahraničních komodit ovoce a zeleniny.

 

7. Pořádáme pravidelné soutěže pro děti.
Ovoce do škol - Ovocentrum

8. K zápisu a pro prvňáčky drobné dárky.

9. Kusy ovoce navíc k volné dodávce.

10. Zapůjčení veselých maskotů na Vaši školu (na první školní den, rozdávání vysvědčení, Den dětí, apod.).

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vyzkoušet změnu, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi za Vámi přijedeme a představíme Vám naši nabídku osobně.

OVOCE MY DOBŘE ZNÁME, ZDRAVÍ DO ŠKOL DODÁVÁME