m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Mléko do škol

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

ŠKOLNÍ PROJEKT - MLÉKO DO ŠKOL

Jsme významným dodavatelem v projektu Méko do škol. V tomto školním roce vozíme zdravé svačinky pro cca 112.000 žáků základních škol tzn. 1. – 9. ročníků včetně přípravných tříd.

Zásobujeme školy po celé Moravě, Východních Čechách i na Vysočině.

Jsme schopni přizpůsobit se požadavkům našich zákazníků. Ušijeme Vám program přímo na míru. Plníme vše, co slíbíme.

U NÁS NABÍZÍME:

1. Široký sortiment

- V dodávkách upřednostňujeme tuzemské farmáře a dodavatele.
- Čerstvé mléko a trvanlivé mléko dodáváme se šroubovatelnými uzávěry.

Mezi naše dodavatelské stálice patří Mlékárna Valašské Meziříčí, která je našim největším dodavatelem Čerstvého mléka a Jogurtu bílého z Valašska, dodáváme i v bio kvalitě. Mlékárna Opočno, od které jako jediný dodavatel v projektu máme v nabídce Trvanlivé plnotučné mléko baleno v tetrapaku. Z Kozojedského dvora z Nítkovic dovážíme dětem Bio čerstvé mléko, Čerstvé mléko, Bio kefír a Čerstvý sýr. Mlékárna Laktos nám dodává Čerstvý sýr, Žervé a Plátkové sýry. V neposlední řadě také Farma Sokol z Rampuše, kde můžeme nabídnout dětem Čerstvé mléko, Bílý jogurt, Čerstvý sýr a Tvaroh.

V letošním roce jsme Vám opět připravili nabídku částečně dotovaných, ochucených mléčných výrobků, kde si můžete prostřednictvím našich webových stránek www.ovocentrum.cz vybrat a objednat z následujících produktů: Ovocný jogurt z Valašska meruňka, jahoda Mlékárna Valašské Meziříčí, Jogurt borůvka, Acidofilní mléko malina Farma Sokol, Opočenské jogurty jahoda, broskev-meruňka, borůvka-ostružina.

Zcela mimo projekt nabízíme školám na našich webových stránkách www.ovocentrum.cz možnost zakoupení ochuceného mléka Lipánek s příchutí jahoda, vanilka nebo kakao, rozšířili jsme nabídku o mléčné nápoje Benefit lesní plody a mango-maracuja se sníženým obsahem laktózy. Plátkové sýry, Sýrové tyčinky Sýráci, ale také ochucená Kefírová mléka v mnoha příchutích a Valašskou kyšku.

Výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí

Výrobky Farmy Sokol

Výrobky Mlékárny Opočno

Výrobky Kozojedského dvora

Výrobky Mlékárny Laktos

Ostatní dodavatelé

2. Způsob dodání

Naší povinností je 2x v měsíci dodat dětem mléko. Zpravidla dostanou děti navíc také druhý mléčný produkt. Jako jediný z velkých dodavatelů dáváme možnost volby mezi čerstvým nebo trvanlivým, převážně plnotučným mlékem. V loňském školním roce jsme jako jediný z velkých dodavatelů dodali všem našim školám 2x plátkový sýr.

3. Možnost záměny nebo náhrady mléčných produktů, po dohodě, dodávky 2x měsíčně, po dohodě i častěji, v září jízdní řád na celý školní rok. Závozy pravidelně (s vyjímkou prázdnin a státních svátků) ve stejný den.

4. Pravidelná komunikace se školou prostřednictvím e-mailu, vždy před dodávkou produktů nebo při jakékoliv změně v projektu, osobní návštěvy našich obchodních zástupců.

5. Ke každé dodávce zasíláme pracovní listy s informacemi o produktech, zajímavé nápady na zpracování.

6. Bohatý doprovodný program
Exkurze v naší firmě s možností návštěvy nedaleké farmy s ukázkou živých zvířat, Ovoshow – ochutnávka přímo ve Vaší škole, obojí za přítomnosti našeho nového Maskota. Pravidelné ochutnávky na třídy či kolektiv s produkty, které standardně děti nedostávají v běžných dodávkách.

7. Pořádáme pravidelné soutěže pro děti.

8. K zápisům a pro prvňáčky drobné dárky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vyzkoušet změnu, neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi za Vámi přijedeme a představíme Vám naši nabídku osobně.