m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Hlavní stránka O nás Nákup a skladování
Nákup a skladování

Nákup zboží
ovocentrum_nakup_163je zajišťován odborníky, kteří jsou v denním kontaktu s tuzemskými i zahraničními producenty a zpracovateli. Jako členové „Zelinářské unie Čech a Moravy" jsme v úzkém kontaktu s předními pěstiteli zeleniny. Organizujeme smluvní pěstování a výkup většiny položek obchodního sortimentu ovoce a zeleniny především v tuzemsku a na Slovensku, sami nakupujeme zboží od dodavatelů z Polska, Řecka, Itálie, Španělska ale i z jiných evropských zemí.

ovocentrum_uctarna_172K zajištění spokojenosti zákazníků se mnohdy přímo podílíme na výrobě a pěstování ovoce a zeleniny výběrem vhodných odrůd, nákupem osiva a dalších potřeb pěstitelů. Pro zajištění kvalitativních požadavků zákazníků zajišťujeme pravidelné i namátkové kontroly sklizně, třídění zboží i kontroly úrovně manipulace se zbožím a úrovně jeho nakládky ve skladech dodavatelů.

 

Skladování
Sklad společnosti ve Valašském Meziříčí je vybaven skladovacími komorami s řízením teploty vzduchu dle požadavků norem na zajištění optimální kvality uskladněného zboží.
Jsme vybaveni automatizovanou dozrávárnou ovoce a banánů. Příjmu zboží, kontrole kvality, třídění a značení zboží, přípravě dodávek pro zákazníky a přímé obsluze zákazníků se věnují zaměstnanci naší společnosti.
ovocentrum_sklady_214 ovocentrum_balicka_186 ovocentrum_sklady_223