m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Nakládaná zelenina

V naší nabídce najdete čalamádu, papriku plněnou zelím, plněnou okurku, červenou řepu, papriku jablíčkovou, květák, feferóny, chilliipapriku, babykukuřici a jiné. Nálev a příchuť mohou být podle výrobku slané, slaně kyselé, kyselé nebo sladkokyselé. Případná usazenina v nálevu neohrožuje kvalitu. Při výrobě se nepoužívá cukr.

calamada_b cervena_repa cibulky_perlicky

Celý článek...
 
Ovocné šťávy

Jablečná šťáva HELLO 100% 250 ml

100% jablečná šťáva je vyrobena výhradně z tuzemských sadových a zahradních jablek, má nezaměnitelnou chuť, aroma a nazlátlou barvu. Umytá a nastrouhaná jablka se vylisují a připravuje se z nich jablečný mošt. Mimo sezónu sběru jablek je celoroční zásoba uskladněna ve formě jablečného koncentrátu. Což je jablečný mošt zbavený vody a aroma. Ovocná šťáva HELLO je pasterována a není chemicky konzervována! Nyní i v balení na cesty 250ml s brčkem a navíc doplněná o mrkvovou dřeň. Ideální pro děti, neobsahuje totiž přidaný cukr. S mrkví obsahuje důležité vitamíny pro děti.
jablko_100_Hello_250ml jablko_karotka_100_Hello_250ml

Celý článek...
 
Zeleninovo-ovocný dárkový koš

Představujeme Vám novinku v naší nabídce.
Dle Vašeho přání Vám připravíme originálně vytvořený a dárkově zabalený zeleninovo-ovocný koš. V dárkovém koši najdete velký výběr nejen exotického, ale i v našich krajích běžnějšího ovoce a zeleniny, které je vždy zaručeně čerstvé a svou lahodností předčí všechna očekávání.

Celý článek...